7. ročník závodů o Opatovický poklad 13.5.2017

Letošní 7. ročník závodu O Opatovický poklad se konal druhou květnovou sobotu 13. 5. 2017.
Stejně jako minulý rok, tak i letos se závody konaly v prostorách nedalekého fotbalového hřiště. Letos se soutěžilo celkem v pěti kategoriích ZZO, ZM, ZVV 1, IPO 1 a IPO 3 a celkem se závodu zúčastnilo 26 závodníků.
Posuzování se ujali I. Hloušková a P. Vyčítal. Figurovali nám p. Josef Kubec a p. Miloš Faltys.
V kategorii ZZO se na krásném 1. místě umístila Dita Rindtová se psem Warickem, 2. místo obsadila Jiřina Schichová s Franquezem, 3. Eva Jindrová s Branwen.

V kategorii ZM se na 1. místě umístil Michal Borkovec s Rockym, 2. místo Radim Číhař s fenou Xena a na 3. místě Petr Šrámek s boxerem Cassie.
V kategorii ZVV1 se na 1. místě umístil Bohuslav Fiala s Meer Mi-Ji, 2. místo Ondřej Doležal s Cassir a na 3. místě Pavlína Borkovcová s Darcy.
V kategorii IPO 1 se na 1. místě umístila Zina Nekvapilová se psem Xandorem, 2. místo Petr Mikulka s fenou Xantií a na 3. místě Simona Šrámková se psem Artem.
V kategorii IPO 3 se na 1. místě umístil Martin Hron se psem Edem, 2. místo Veronika Dvořáková s Jolie, 3. místo Michal Borkovec s Rambem.

Letos jsme měli nejpočetnější týmy hned dva a to ze ZKO Česká Třebová a ze ZKO Náchod-sport. I přes občasné přeháňky během závodů se letošní ročník vydařil a probíhal v pohodovém a přátelském duchu. Všem účastníkům gratulujeme ke skvělým výkonům, zejména absolutnímu vítězi Martinu Hronovi s krásnými 183 body a děkujeme všem za účast. Tím to bychom chtěli také poděkovat našim sponzorům, bez kterých by ceny pro zúčastněné nebyli tolik pestré a to zejména Nativia s.r.o. a společnosti K-9.