6. ročník závodů o Opatovický poklad 14.5.2016

Letošní 6. ročník O Opatovický poklad se konal 14. 5. 2016. Letošní velkou novinkou bylo, že se závod nepořádal v prostorách ZKO Opatovice nad Labem, jak tomu doposud bylo, pořadatelům se povedlo vyjednat nedaleký fotbalový stadion. A tak si všichni závodníci mohli vychutnat „mistrovskou“ atmosféru. Letos se soutěžilo celkem v pěti kategoriích ZZO, ZM, ZVV 1, IPO1 a IPO3 a celkem se závodu zúčastnilo 33 závodníků.

Posuzování se ujali p. Luboš Jánský a p. Petr Vyčítal. Figurovali nám p. Josef Kubec a p. Miloš Faltys.

V kategorii ZZO se na 1. místě umístila Olga Sováková s Goranem, 2. místo Jaroslav Štencl se Sofií, 3. místo Jana Boudyšová s Bobinou.
V kategorii ZM se na 1. místě umístila Zina Nekvapilová se Xandorem, 2. Ondřej Doležal s Cassirem, 3. Eliška Filipiová s Baronem.
V kategorii ZVV1 se na 1. místě umístil Jaroslav Marek s Erebosem, 2. Jakub Šnopl s Hasanem, 3. Tomas Rolski s Utzem.
V kategorii IPO 1 se na 1. místě umístil Radim Číhař s Irou, 2. Pavlína Borkovcová s Darcy, 3. Kateřina Doležalová s Yersi.
V kategorii IPO 3 se na 1. místě umístil Martin Hron s Edem, 2. Veronika Dvořáková s Joli, 3. Jan Nekvapil s Eassy.

Závody proběhly v přátelském a v pohodovém duchu. Všem účastníkům děkujeme za účast. Tím to bychom také chtěli poděkovat našim sponzorům, zejména našemu generálnímu sponzorovi Nativia s.r.o. a těšíme se opět za rok.